Agencja detektywistyczna Warszawa

Agencja detektywistyczna Warszawa pomogła odnaleźć mi brata

Kilka lat temu mój brat z dnia na dzień zaginął. Nikt nie wiedział co się z nim dzieje. Na szczęście wszystko wskazywało na to, że po prostu gdzieś wyjechał gdyż zniknęły wszystkie jego rzeczy, a także samochód.

Agencja detektywistyczna z Warszawy miała czterech pracowników

Agencja detektywistyczna WarszawaPrzez pierwsze miesiące czekaliśmy na jakąś wiadomość, ale telefon wciąż milczał. W końcu miałam dosyć czekania bezczynnie. Postanowiłam zatrudnić detektywa, aby go odnalazł. Wybrałam najlepsze biuro detektywistyczne w Warszawie, aby ustalili jego miejsce pobytu i przekazali mu wiadomość z prośbą o kontakt z rodziną. Agencja detektywistyczna Warszawa składała się z czterech pracowników i wszyscy zaangażowali się w sprawę, co świadczyło o dużej kompetencji tego biura. Wypytano nas o związki brata, wrogów, przyjaciół za granicą i różne intymne sekrety z życia. Pytania te były po to, aby zaoszczędzić czas, kiedy sami musieliby ustalać takie fakty. Każda informacja mogła być na wagę złota. Po przesłuchaniu rozpoczęli poszukiwania. Ponoć niekiedy odnalezienie zaginionych osób, a zwłaszcza jeśli wyjechali za granice może trwać pół roku, kilka lat, a niekiedy tylko miesiąc. Poprosili nas o cierpliwość. Po upływie trzech miesięcy nie mieliśmy żadnych konkretnych informacji. Ustalono, że brat nie zadłużył się co jest częstą przyczyną ucieczek. Sprawa zrobiła się jeszcze bardziej podejrzana. Jego miejsce pobytu ustalono po siedmiu miesiącach.

Okazało się, że wyjechał do Anglii. Rok temu, gdy był tam na wakacjach poznał dziewczynę i kilka miesięcy przed wyjazdem dowiedział się, że jest w ciąży i pojechał do niej, nie informując nas gdyż zwyczajnie się wstydził i bał, że zawiedzie rodziców. Na szczęście odzyskaliśmy kontakt.