dj

Agencja ślubna z listą dj na wesele

Organizujemy wesela od deski do deski. Zajmujemy się przede wszystkim klimatem wesela. Można się u nas zaopatrzyć w dekoracje ślubne, w dj, w catering z prawdziwego zdarzenia, a także oferujemy wynajem sal, samochodów, foto budek.

Dj na wesele i na imprezy ze śląska

djWodzirej, konferansjer, dj na wesele czy orkiestra dęta. Jesteśmy w stanie to wszystko przygotować i zorganizować w mniej niż miesiąc. Jeżeli masz przed sobą szybki ślub albo nie zdążyłeś z dopięciem wszystkiego na ostatni guzik to właśnie nas szukasz. Dj weselny może być w klimatach poważnych lub bardziej dyskotekowych, jego muzyka może obejmować muzykę poważną albo disco polo, nie ma to znaczenia, różnorodność to podstawa w przygotowaniu przez nas wesel ślubów i imprez okolicznościowych. Nie tylko prywatnych, ale także firmowych. To samo dotyczy wieczorów kawalerskich, panieńskich i spotkań integracyjnych. Śląsk i Małopolska to dwa główne regiony które obejmujemy i w obszarze tych właśnie regionów przygotowujemy imprezy różnego typu. Czy to dj wesele, czy dj ze śląska na imprezę innego typu jesteśmy w stanie w ciągu tygodnia przygotować listę osób mogących pomóc w wyprawieniu ważnego szczególnego dnia. Jeśli ktoś ma ochotę na typowo góralskie wesele, oczywiście nie ma z tym najmniejszego problemu. Wystarczy wcześniej uprzedzić, a my się na taką ewentualność w pełni przygotujemy. W ofercie sal mamy chaty góralskie, mamy także sale na uroczystości nad jeziorami, w lesie, w górach. Jeśli chodzi o transport również możemy zaproponować naszą pomoc.

Począwszy od państwa młodych, których przecież należy przewieźć z miejsca zaślubin na salę weselną, skończywszy na reszcie gości, których po weselu należałoby odwieźć do domu. Listę dj na wesele można sprawdzić na naszej stronie internetowej według gatunków muzycznych.