buty profilaktyczne dla dzieci

Buty profilaktyczne dla dzieci prezentem dla chrześniaka

W tym roku mój chrześniak obchodzi trzecie urodziny. Co roku oraz na wszystkie święta dostawał ode mnie różnego rodzaju zabawki i gry edukacyjne. Teraz jednak postanowiłam zatroszczyć się o bardziej praktyczny prezent.

Buty profilaktyczne dla dzieci są przydatne

buty profilaktyczne dla dzieciOczywiście nie brakowało mu ubrań, dlatego on odpadały, jednak zauważyłam, że nie ma on jeszcze obuwia profilaktycznego, które ponoć zalecają pediatrzy. Na początku chciałam kupić tak ostatnio popularne buty daniel, jednak zdałam sobie sprawę, że kupując buty profilaktyczne dla dzieci bez dziecka, można nie trafić w odpowiednie. Postanowiłam zatem, że nie będę ryzykować i kupie same wkładki profilaktyczne które działają na podobnej zasadzie. Również chronią dzieci przed takimi wadami jak płaskostopie czy koślawość stóp. Poza tym, można je umieścić już w rozchodzonych butach i nie będzie trzeba kupować nowych, które będą potrzebowały czasu, aby się dostosować do stopy. Zadzwoniłam zatem do mojej siostry i zapytałam o rozmiar. Oczywiście dziecko nie zadowolą same wkładki profilaktyczne, dlatego zatroszczyłam się także o kosz słodyczy. Z pewnością to najlepszy prezent dla wszystkich małych łasuchów nie znam bowiem dziecka które nie lubiło by słodyczy. Chrześniak jak i mama byli zadowoleni z prezentu, więc chyba był to trafiony pomysł.

Cieszę się, że nie wydałam pieniędzy na kolejną zabawkę, która wylądowała by na kupce tych już nie używanych. Chociaż z pewnością dobrym prezentem są też gry edukacyjne planszowe, wtedy można razem z dzieckiem spędzać czas i przy okazji samemu dobrze się bawić.