Dj na wesele z Katowic i jego sprzęt

Konsoleta, to jakby instrument dj. Dj, szczególnie ten samozwańczy robi się coraz większy i popularniejszy z wesela na wesel, z potańcówki przy remizie do potańcówki przy remizie, to osoba, której konsola służ tylko do poogłaszania i ściszania muzyki.

Dj na wesele potrzebuje konsolety

dj na wesele katowiceJednak dla prawdziwego dj, który ma swój klub i swoje myki konsola to cały komputer, służy ona do zarządzania całym systemem dźwięku. Sterujemy tam korekcją barw, małym equalizerem. Muzykę możemy odtwarzać podłączając komputer i bezpośrednio z płyty cd lub nawet już karty pamięci, chociaż aj akurat najbardziej lubię stare, dobre, poczciwe gramofony, gdzie muzykę odtwarzaliśmy za pomocą płyt winylowych. Mogliśmy na nich fajnie scratchować, itd. W latach dziewięćdziesiątych w Ameryce bywali dj, którzy traktowali konsolety jako instrumenty i byli w tym genialni, jednak nie był to byle dj na wesele katowice a pasjonat, który wytwarzał cudowne dźwięki. Czy wykurzy to jednak zwyczajne instrumenty z rynku? Zdecydowanie nie. Muzyka, jaką tworzą artyści na skrzypcach, wiolonczeli, gitarze itd. To jest sztuka, która jeszcze przez kilkadziesiąt lat będzie dominowała. W końcu spójrzmy, co jest uznawane za dzieła najwyższej klasy?

Muzyka ludzi, którzy pisali w czasach od siedemnastego do dwudziestego wieku. Dzisiaj również najbardziej uznawane są melodie, które nawiązują do tamtych czasów, czego na konsoli nie da się zrobić. Na konsoli można odtworzyć to nagranie, ale nie da się go zagrać, mimo wielu zdolności, jakie mieli nawet dawni muzycy.