Dobra wyciskarka Hurom

W zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diecie, nie powinno zabraknąć codziennej porcji warzyw i owoców. Są one źródłem niezbędnych witamin i minerałów, których nie dostarczymy w inny sposób. Jednak nie każdy jest w stanie zjeść aż tyle produktów każdego dnia.

Jaki sok zrobimy z wyciskarką Hurom?

wyciskarki hurom alpha plusŁatwiejszym sposobem na spożycie zalecanej porcji świeżych owoców i warzyw, jest zrobienie z nich soku. W formie napoju są łatwiej przyswajalne i nikomu nie sprawi problemu wypicie szklanki soku. Do wyboru mamy przeróżne urządzenia, z których najpopularniejsze są wyciskarki Hurom Alpha Plus. Są to doskonałe sprzęty kuchenne, które w kilka chwil mogą dla nas zrobić pyszny sok z każdego produktu. Ponieważ wyciskarka jest wolnoobrotowa, to sok nie traci ani grama cennych składników, bo nie jest podgrzewany w wyniku pracy urządzenia. Wyciskarka Hurom posiada specjalnie skonstruowany ślimak miażdżący, który powoli tłoczy miąższ produktów aż do ostatniej kropli. Posiada dwa sita stalowe, które są w stanie wyłapać każde, nawet najmniejsze cząstki, aby uzyskać krystaliczny sok. Ponieważ urządzenie Hurom Plus jest pionowe, to proces wyciskania soku jest dodatkowo wspierany przez siłę grawitacji. Posiada duży pojemnik na pulpę powstałą w wyniku wyciskania soku, oraz plastikowy dzbanek na sok, który można podstawić pod otwór, gdzie będzie leciał sok. Duży otwór na wsad ułatwia wsadzanie produktów, których nie musimy wcześniej kroić. Sok jest wyciskany z całych owoców i warzyw do ostatniej kropli.

Każda osoba, która chce dbać o swoje zdrowie i szczupłą sylwetkę, powinna mieć w domu wyciskarkę i przyrządzać w niej pyszne soki niemalże ze wszystkich produktów. Wyciskarka posiada jedną, stałą prędkość działania, która wynosi około czterdziestu obrotów na minutę.