gabiony producent

Domek przy przelotówce – wysokie gabiony

Krystyna mieszkała w domu pod Bydgoszczą od urodzenia. Kiedyś były tu tylko pola i las. Z czasem zaczęły wokoło wyrastać bloki a teraz lasu w ogóle już nie widać na horyzoncie. Najgorsze jednak było to, że dosłownie dwa metry od płotu przebiega duża szosa.

Gabiony i ich producent

gabiony producentKiedy miasto zdecydowało o jej budowie Krystyna dostała ofertę sprzedaży domu i przeniesienia się w spokojniejsze miejsce. Nie chciała jednak opuszczać rodzinnego domu. Co prawda pieniądze były bardzo korzystne ale dla niej liczyły się wspomnienia. Wkrótce jednak pożałowała swojej upartej decyzji. Szosa się rozrosła i stała się nie do zniesienia hałaśliwa. Krystyna była wściekła na siebie ale nie mogła już nic z tym zrobić. Kiedy więc zobaczyła ogłoszenie ?gabiony tanio sprzedam? poczuła pewną ulgę. Słyszała kiedyś, że ogrodzenia gabionowe stosuję się dla wyciszenia przy autostradach. Nie była jednak pewna czy to aby na pewno chodziło o gabiony producent. Ku jej wielkiej radości producent to potwierdził. Gabion na dwa metry wysokości powinien skutecznie wygłuszyć dźwięki dochodzące z ulicy. Krystyna nie była zadowolona z jego wyglądu ale była już w takim stanie, że wolała ciszę niż ładnie prezentujący się dom. W trakcie planowania z producentem znaleźli jednak rozwiązanie, które satysfakcjonowało ją również pod względem estetycznym.

Ostatecznie dom został bardzo ładnie odgrodzony od hałaśliwej ulicy. Po kilku latach męczarni Krystyna była szczęśliwa, że znalazła sposób aby poradzić sobie z uciążliwą szosą.