Dotacje unijne na rozwój firmy

Bardzo często matki, które dopiero co urodziły dzieci, zbyt szybko wracają do pracy. Czemu tak się dzieje? Bo unia oferuje dotacje unijne na rozwój firmy.

Dotacje unijne na rozwój firmy bardzo ciężko dostać.

logo euroTeoretycznie przecież każdej z nas przysługuje urlop macierzyński, którego pracodawca nie ma najmniejszego prawa nas pozbawić. Niekiedy jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy dla firmy w żaden sposób przydatne, będąc właśnie na takim urlopie i po powrocie do pracy przy pierwszej lepszej redukcji etatów będziemy mogły pożegnać się z pracą. Bardzo wiele matek właśnie z tego powodu decyduje się z bólem serca na opuszczenie nowo narodzonego malucha i pozostawienie go pod opieką babci lub niani i wraca do pracy. Jest to sytuacja bardzo przykra, ale… nie zawsze musi tak być. O ile nie jesteśmy osobami bardzo przywiązanymi do swojego miejsca pracy, być może warto będzie postarać się o dofinansowanie unijne i otworzyć własną firmę? W ten sposób stanowczo więcej czasu będziemy mogły spędzać z dzieckiem. Tego typu dotacje unijne na rozwój firmy nie są ciężkie do zdobycia, wystarczy jedynie spełniać wszystkie narzucone z góry kryteria. Nie ma znaczenia, jaką firmę chcemy otworzyć. Wystarczy zatrudnić tylko kilka osób, które wraz ze swoim doświadczeniem i wiedzą, pomogą nam ją rozkręcić. Jeśli już dostaniemy dotacje unijne, nie pozostaje nam nic tylko brać się za załatwianie wszystkich formalności.

Z całą pewnością dzięki własnemu biznesowi uda nam się spędzić więcej cennego czasu w domu, opiekując się naszym maluchem, który szczególnie w tak młodym wieku bardzo potrzebować będzie matczynej bliskości. Jednak dotacje unijne są potrzebne.