Dystrybutory wody a wydajność pracy

Podczas gorących dni, ale nie tylko, wydajność każdego pracownika bywa różna. Im gorsza jest temperatura za oknem i ta panująca w biurze tym jest gorzej. Poza tym wiadomo, że człowiek powinien pic co najmniej dwa litry czystej wody mineralnej dziennie, żeby dobrze i prawidłowo funkcjonować.

Dystrybutory wody cieszą pracowników

dystrybutory wodyDzięki niej nie odwodnimy się, nasz organizm będzie pracował prawidłowo, a my nie będziemy tacy zmęczeni i osłabienia. Zatem woda dla pracowników każdej firmy jest bardzo ważna. Czy ma ona jakiś wpływ na pracowników, poza tym, że będą zadowoleni, że nie muszą przynosić ze sobą własnych napojów, a i herbata będzie lepiej smakowała jeśli zrobimy ją z takiej czystej mineralnej wody? Na pewno dystrybutory wody podnoszą zadowolenie pracowników, ale czy tylko to? Na pewno liczy się także ich wydajność. Potrzebne są przerwy, podczas których pracownicy będą mogli się posilić i napoić, żeby nabrać siły na resztę dnia. Poza tym, dobrze, jest gdy woda do biura stoi blisko wszystkich pracowników, tak ze każdy z nich może się na kilak sekund oderwać od pracy i nalać sobie wody do kubeczka, a szef nie będzie się krzywo patrzył, ze wychodzą gdzieś daleko i nie pracują w tym czasie. Jak widać, woda do firm jest bardzo potrzebna. Do tego, wydajność pracowników będzie dzięki niej wyższa, ponieważ pracownicy zawsze będą mieli dostęp do świeżej wody, nigdy nie będą spragnieni, a i ich zadowolenie na pewno będzie większe niż dotychczas. Niby taka woda dla firm to taki drobiazg za który nie zapłacimy fortuny, ale jednak ma ona dobry wpływ na pracowników, ich motywację, zadowolenie z pracy, ich wydajność i wiele innych rzeczy.

Człowiek głodny lub spragniony nie potrafi się skupić na wykonywanych zadaniach, ponieważ myśli tylko o jedzeniu i piciu, a nie o swojej pracy. Najchętniej wyszedł by na przerwę i coś zjadł i wypił, a nie siedział przed komputerem za biurkiem i odliczał minuty i godziny do najbliższej przerwy.