fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa sposobem na zarobek dla artysty

Cześć! Mam na imię Michał, mam trzydzieści lat i postanowiłem od dzisiaj podzielić się z wami moją pasją. Od jakiegoś czasu Warszawa, jest moim nowym miejscem pobytu. Wszyscy przestrzegali mnie przed tą przeprowadzką, ale w końcu się odważyłem.

Czy fotografia biznesowa może być sztuką?

fotografia biznesowaMuszę przyznać, że jak do tej pory Warszawa mnie zachwyca. Teraz opowiem, wam, dlaczego właśnie wybrałem, to miasto. Od wielu lat moją pasją była fotografia artystyczna. Niestety okazało się, że nie zapewni mi ona przysłowiowego chleba. Marzyłem kiedyś o tym żeby mieć własne studio fotograficzne, marzyłem o tym by być wielkim artystą. Jednak, jak człowiek kończy już te trzydzieści lat, zmuszony zostaje do tego, by zweryfikować swoje plany i oprócz pasji, postawić również na biznes. Nie mówię, że fotografia artystyczna całkowicie znika z mojego życia, podobnie ja własne studio fotograficzne, to dalej jest numer jeden na liście moich planów i marzeń. Mimo wszystko postanowiłem jednak poszerzyć swoje perspektywy i zacząć pracować na fotografii biznesowej, ten rodzaj powiedzmy, sztuki użytkowej, może naprawdę pomóc mi w realizacji moich marzeń. Być może myślicie, że się przysłowiowo sprzedałem, jednak ja tak nie uważam. Dalej robię, to, co lubię, nawet taka specjalistyczna fotografia biznesowa, to nadal sztuka z tym, że bardziej użytkowa.

 

Mam nadzieję, że udało mi się was sobą zainteresować i, że od czasu do czasu będziecie tu do mnie zaglądać. Oczywiście liczę również na interakcję między nami, dlatego piszcie do mnie śmiało. Pozdrawiam serdecznie, Misza