Ile kosztują wózki inwalidzkie?

 

Niepełnosprawność nie powinna, a nawet nie może być tożsama ze społecznym wykluczeniem. Jednak, by temu przeciwdziałać, trzeba zadbać, by osoba niepełnosprawna czuła się komfortowo, a także o to, by jej niemoc nie ograniczała wykonywanych przez nią czynności do minimum. 

Inwalidzki wózek elektryczny w sklepie internetowym

wózki inwalidzkie elektryczne sklep onlineWózek elektryczny ma niezliczoną ilość zalet, ale kilka, zdecydowanie wysuwa się na pierwszy plan. Na pewno warto zwrócić uwagi na osiągi tych pojazdów, ponieważ osiągają prędkość nawet dwudziestu kilometrów na godzinę. To dzięki mocnym silnikom, zasilanym z akumulatora. Na jednym ładowaniu można przejechać plus/minus czterdzieści kilometrów. Wszystko jest zależne od wagi osoby prowadzącej wózek. Jednak taki zasięg jest zupełnie wystarczający jeśli osoba niepełnosprawna ma ochotę zrobić zakupy lub udać się na przejażdżkę po mieście. Wózek elektryczny jest bardzo prosty w obsłudze i nawet osoby starsze nauczą się jego obsługi błyskawicznie. Wózki inwalidzkie elektryczne sklep online sprzedaje w niższej cenie, niż sklepy stacjonarne. To istotna informacja, ponieważ niewielu potencjalnych nabywców zastanawia się nad tym. Zakup w sklepie internetowym to również większy wybór. Bowiem asortyment posiadany przez sklepy internetowe liczy średnio około sześćdziesięciu-siedemdziesięciu różnych modeli. Ceny elektrycznych wózków inwalidzkich zaczynają się od dwóch-trzech tysięcy, a górna granica ceny to nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jednak w takiej jakości sprzęt, zdecydowanie warto zainwestować.

Koszt zakupu wózka nie należy do najniższych, jednak należy mieć na uwadze, ze jest to sprzęt na długie lata. Dla osoby niepełnosprawnej, elektryczny wózek inwalidzki może okazać się najbardziej trafionym prezentem, który poprawi nie tylko samopoczucie, ale wiele innych kwestii.