ubranie robocze

Kolega projektantem odzieży roboczej

Ukończyłam liceum plastyczne prawie dziesięć lat temu. Z tej okazji odbyło się spotkanie klasowe, na którym byli prawie wszyscy. Był i Maciek ? mój najlepszy kolega. Przez ten cały czas go nie widziałam, nie wiedziałam co robił, gdzie mieszkał.

Ubranie robocze do pracy fizycznej

ubranie roboczeOkazało się, że jest projektantem odzieży ochronnej. Byłam tym bardzo mocno zdziwiona, aczkolwiek można było się tego po nim spodziewać. W końcu zawsze się ubierał w dziwny sposób. Czasami miał na sobie fartuchy lekarskie. Teraz sam projektuje takie ubrania. Odzież medyczna w jego wykonaniu jest naprawdę bardzo dobrej jakości. Dodatkowo ma ciekawe wzory i kolory. Oprócz tego wykonuje również projekty obuwia. Obuwie medyczne jest wygodne i nowoczesne. Podobno wynalazł specjalne podeszwy ortopedyczne, które masują stopę. Oprócz odzieży medycznej w ramach zainteresowań mojego kolegi jest również odzież gastronomiczna. Czapki ochronne, fartuszki, a nawet całe uniformy w jego wykonaniu są świetne. Jest to połączenie estetyki i klasy z nowoczesnością. Oprócz tego, znajomy ze szkoły projektuje również tradycyjne profesjonalne ubranie robocze. Skierowane jest ono dla osób, które na co dzień zajmują się pracą fizyczną. Szyje on ubrania dla robotników, którzy pracują zarówno na magazynach, jak i w halach produkcyjnych, na budowie oraz pod ziemią. Mowa tutaj o górnikach. Hitem jego produktów jest odzież antyelektrostatyczna. Istnieje wielu producentów takiej odzieży, ale on jest jednym z najlepszych w naszym kraju. Taka odzież ochronna to dobry pomysł na biznes. Nie dziwię się więc, że on zarabia tak dużo pieniędzy. Cieszę się, że mojemu koledze się tak dobrze powodzi.

Projektuje on ubrania i buty robocze i to sprawia mu ogromna przyjemność. Można powiedzieć, że miał dobry pomysł na siebie. Gratuluje mu z całego serca.