skład i łamanie tekstu

Koleżanka przeprowadza szkolenia ze składu i łamania tekstu

Moja koleżanka dostała nową funkcje w pracy, mianowicie jest teraz szkoleniowcem. Na początku ciężko było jej przywyknąć do nowych obowiązków. A szczególnie do tego, że ma teraz samodzielne stanowisko i musi sobie sama organizować czas.

Tani skład i łamanie tekstu to jej ulubione zajęcie

skład i łamanie tekstuByła przyzwyczajona do tego, że pracuje w jakieś ramach. Oczywiście każdy robi swoje jednak w jakimś stopniu ma kontakt z koleżankami z pracy i zawsze jest czas by zamienić choć parę zdań. Teraz w nowej roli była zupełnie sama. Zresztą często musiała wyjeżdżać gdzieś z Inowrocławia, w którym mieszkała i jechać gdzieś na parę dni. Na początku było jej nieswojo i zastanawiała się czy zrobiła dobrze, że przyjęła to nowe stanowisko. Wiedziała także, że na jej stare stanowisko pracy została zatrudniona już nowa osoba. W Inowrocławiu bywała coraz rzadziej ze względu na rodzaj pracy. Jednak po jakimś czasie szlo jej coraz lepiej. Chyba po prostu uwierzyła w siebie, że robi teraz rzeczywiście to co powinna. Zaczęła też dostawać gratulacji i pochwały od szefa, który szybko zaczął zauważać efekty jej szkoleń. Firma po prostu zaczęła lepiej prosperować i to wszystko między innymi przez moją koleżankę. Przeprowadzała szkolenia ekonomia społeczna jak również inne. Jej ulubionym szkoleniem było skład i łamanie tekstu tanio, którzy pracownicy na początku przewrotnie traktowali. Dzięki niej również powstały nowe banery, które miały przyciągnąć nowych klientów. Także w miastach gdzie znajdowały się siedziby firmy powstała widoczna reklama w mieście. W sumie można powiedzieć, że to wszystko sprawiło, że firma zarabiała więcej.

Szef nawet powiedział do koleżanki, ze w przyszłości zostanie dyrektorem i będzie sama rozwijała dział szkoleń i marketingu, bo naprawdę dobrze jej to idzie. Koleżanka miała po prostu dobrą intuicję.