Zapachy do sauny

Konserwacja basenu w hotelu i zapachy do sauny

Jako firma zajmująca się konserwacją i utrzymaniem czystości basenów w wielu hotelach na terenie naszego miasta, posiadamy pełne wyposażenie elementów, które pomagają nam w prowadzeniu naszej działalności.

Zapachy do sauny są ważne!

Zapachy do saunyJednym z najważniejszych elementów w jak najlepszym uzdatnianiu wody basenowej jest odpowiednio dobrana chemia basenowa. W zależności od wymiarów basenu możemy zastosować różne materiały i produkty. Najbardziej podstawowym składnikiem jest oczywiście chlor do basenu. To on odpowiada za pochłanianie i unieszkodliwianie szkodliwych bakterii, które gromadzą się w wodzie, z której korzystają goście naszych klientów. Dla basenów, które są rzadziej wykorzystywane, możemy zastosować chlor w tabletkach. Wrzucany bezpośrednio do wody, nie wymaga nieustannego filtrowania wody. Dotyczy to oczywiście basenów o bardzo małych rozmiarach. Z racji małej zawartości stężenia chloru w takich tabletkach, może być on używany w basenikach dla dzieci. Oprócz czyszczenia basenów, zajmujemy się również bieżącą konserwacją salonów spa w hotelach. W dużych ośrodkach, gdzie takie strefy są odpowiednio wielkie, bieżące czyszczenie na przykład sauny musi być wykonywane przez wyspecjalizowaną firmę. Oprócz czyszczenia pomieszczeń spa odpowiednimi środkami (w zależności od materiału, z jakiego wykonane jest wnętrze sauny), dostarczamy wysokiej jakości materiały wyposażenia takich miejsc.

Odpowiednio dobierane i wykorzystywane zapachy do sauny, uprzyjemniają pobyt gości w strefie spa. To z kolei powoduje przyjemne wspomnienia z pobytu w hotelu, a to z kolei zwiększa szanse na ewentualny powrót gości właśnie do niego.

Zapachy do sauny można znaleźć na: http://www.gotix.com.pl