Lampy ogrodowe na przyjęcie urodzinowe

Zbliżały się urodziny mojego syna. Rozesłałam już zaproszenia do jego kolegów i koleżanek, miałam kupiony prezent (zdalnie sterowany samochód wyścigowy) i zostało mi tylko zorganizowanie przyjęcia. Lampy ogrodowe są przydatne.

Lampy ogrodowe są potrzebne.

lampa ogrodowaNie chciałam żeby dzieciaki cały czas siedziały w pomieszczeniach, ale wiedziałam, że już szybko robi się ciemno. Wiadomo, że na początku będzie tort i prezenty, które powinny być w domu, żeby było gdzie to wszystko postawić, a do słodkich wypieków mogą się zlatywać różne owady, których dzieciaki się boją. Maluchy na pewno też będą się chciały pobawić, pograć w gry planszowe, a nie koniecznie biegać na podwórku. Miałam już jednak pomysł jak je tam wyciągnąć. Nasz ogród był dosyć rozległy i miał dużo kryjówek, więc był idealny do zabawy w chowanego. Nasze oświetlenie ogrodowe było wystarczające, żeby oświetlić całość działki, więc dzieci mogły wykorzystać ją całą. Na początku nic im nie mówiłam, żeby ich nie rozpraszać, ale kiedy zauważyłam, że siedzenie zaczyna je nudzić zaproponowałam wyjście na dwór. Wszystkie bardzo się ucieszyły, że będą mogły trochę pobiegać. Lampy ogrodowe ledowe były ustawione przy wszystkich ścieżkach, więc wiedziałam, że dzieciaki są bezpieczne. Poza tym nie było jeszcze tak całkiem ciemno, ale gdyby nie lampy ogrodowe to widoczność byłaby ograniczona. Dzieciaki świetnie się bawiły. Gdy zabawa w chowanego przestała je interesować same stwierdziły, że mogą się pobawić w berka i jeszcze przez jakiś czas biegały po ogrodzie. Jak widać lampy zewnętrzne przydają się nie tylko na co dzień, ale i od święta.

Kiedy maluchy się zmęczyły zaprowadziłam je wszystkie do środka i włączyłam bajkę animowaną. Kiedy się skończyła niektóre z nich już przysypiały i rodzice zanosili je na rękach do samochodów. Najważniejsze jednak, że oświetlenie ogrodu sprawiło, że mogły się trochę pobawić na zewnątrz. Lampy ogrodowe dają klimat.