materiały biurowe

Materiały biurowe do wrocławskiej szkoły

Jestem sekretarką w szkole, i pracuję niezależnie od tego, czy dzieci mają wakacje. Praca jest cały czas, i trzeba było przygotować się do nowego roku szkolnego.

Materiały biurowe w szkole we Wrocławiu muszą być dobre

materiały biuroweWymieniliśmy stare tablice na tablice suchościeralne, bo te nasze kredowe, to strasznie pyliły, i dzieciaki kaszlały. Teraz będzie spokój chociaż z tym, bo dzieci są takie chorowite, że szkoda gadać. Jak patrzę na moje tablice korkowe z kalendarzem, i widzę jak mało czasu zostało do rozpoczęcia roku, to łapię się za głowę. Taki spokój był, przez lipiec i sierpień. Żadnych wrzasków i płaczu. No ale niestety, to co dobre, musi się kiedyś skończyć. Poukładałam swoje wysokiej jakości materiały biurowe na biurku i wyszłam na fajkę, bo aż mnie ta myśl hałasu rozdrażniła.
No taką pracę sobie wybrałam, nie mam co narzekać, ale zawsze w każdej pracy jest jakieś ale. Nasz Wrocław ma dużo szkół podstawowych, a mnie trafiła się nawet dość dobra. Lubię kadrę dydaktyczną, i ze wszystkimi się dogadujemy. Każdy z nauczycieli dostał nowe artykuły biurowe, taki prezent od wójta. O mnie również nie zapomnieli, więc się cieszę. W końcu to ja zawsze załatwiam wszystkie ważne sprawy, więc nie można mnie pomijać. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, ile taka sekretarka musi się namęczyć w szkole. Wszystkie telefony i papierkowe sprawy zajmują bardzo dużo czasu, i często trzeba zostawać po godzinach. No ale jak tylko mam jakiś wolny dzień to odreagowuję na zakupach. Uwielbiam chodzić po galeriach, i szukać różnych eleganckich ciuchów. W pracy ubieram się raczej jednokolorowo, natomiast poza pracą puszczam wodze fantazji, i mogę zaszaleć.

Lubię oryginalne połączenia, i w ten sposób świetnie się bawię, jak mogę skomponować mój strój. Zastanawiam się zawsze, co by zrobili, jakbym tak ubrana poszła do pracy.