kancelaria adwokacka

Meble na zamówienie: stoły do jadalni

Od wielu lat zajmuję się własną działalnością gospodarczą i produkuję meble na zamówienie. Moją specjalnością są meble do kuchni i do jadalni ? stoły, krzesła, szafki, komody, kilka razy robiłem też regały i kredensy.

Stoły do jadalni były solidne

stoły do jadalniMam już swoją renomę na rynku i nie brakuje mi klientów, którzy potem polecają mnie swoim znajomym.Przez wiele lat robiłem meble głównie z sosny, która jest tania i łatwa w obróbce. Sporo mi zajęło przerzucenie się na twardsze gatunki drewna i robienie bardziej ozdobnych mebli, ale pomogło mi to w zdobyciu nowych klientów. Przede wszystkim interesowały ich solidne stoły do jadalni, przy których mogliby zasiąść z całą swoją rodziną przy niedzielnym obiedzie albo z jakiejś innej okazji. Robiłem też oczywiście krzesła do jadalni, takie do kompletu ze stołami. Zawsze robiłem meble proste, klasyczne, nigdy specjalnie nie ciągnęło mnie, żeby produkować jakieś nowoczesne krzesła czy szafki, ale musiałem trochę zmienić styl na życzenie klientów. Teraz robię meble wciąż tylko z drewna, ale o bardziej współczesnym wzornictwie, dokładnie tak, jak sobie życzą moi klienci. Niektórzy mają czasem dziwne życzenia, które staram się spełniać, jeśli tylko uznam, że mam na to dość czasu u podołam temu zadaniu. Niedawno jeden z nich spytał, czy dam radę zrobić mu ozdobną obudowę na kominek ? nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale miałem akurat lukę w zleceniach i postanowiłem spróbować.

Ku mojemu (i pewnie klienta również) zdziwieniu obudowa na kominek wyszła całkiem ładnie. I, co najważniejsze, w całości pasuje stylem i kolorem do pozostałych mebli w jego salonie, które też wykonałem. Ma dokładnie ten sam dekoracyjny motyw co krzesła.