mieszkania do wynajęcia

Moja nowa praca w Krakowie i mieszkania do wynajęcia

Od jakiegoś czasu mieszkam w Krakowie. Przeprowadziłam się tu kilka miesięcy temu, bo nie wyobrażałam sobie możliwości, że będę mieszkać w starym domu ciągle z rodzicami.

Krakowskie mieszkania do wynajęcia to bogata oferta

mieszkania do wynajęcia Chciałam się usamodzielnić. Już wystarczy, że całe dzieciństwo i młodość z nimi mieszkałam, podczas gdy inni wyjeżdżali na studia, za granicę na wymiany i tak dalej. Chciałam wreszcie rozwinąć skrzydła. Potrzebna mi była jednak praca. W Krakowie znacznie łatwiej ją znaleźć niż w moim dość małym mieście uniwersyteckim. Nie zajęło mi więc wiele czasu poszukiwanie. Znacznie dłużej męczyłam się z mieszkaniem. Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia kraków są oferowane co kawałek, jednak trzeba sobie uświadomić, że większość jest bardzo droga. Nie stać mnie było na najwyższy standard, zwłaszcza, że jeszcze nie dostałam przecież żadnej wypłaty z nowej firmy. Musiałam nieco obniżyć poprzeczkę i zamieszkać gdzieś w nieco bardziej oddalonej od centrum dzielnicy. Poza tym na razie stać było mnie na kawalerkę. Myślałam też czy nie będzie bardziej opłacalne zakupić takie mieszkanie jak tylko moja zdolność kredytowa się zwiększy. Na razie jednak tak czy owak ogłoszenia typu: sprzedam mieszkanie w Krakowie nie mogły mnie interesować. Potrzebowałam najpierw zarobić i wtedy na spokojnie mogłam się rozglądać za czymś na stałe.

Byłam raczej pewna, że będę chciała pozostać już na stałe w tym mieście. Zawsze byłam jego fanką. Poza tym daje ono duże możliwości zarówno jeśli chodzi o pracę, jak i o edukację. Ma też wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o ofertę kulturalną.