renowacja felg

Naprawa samochodu i renowacja felg

Ostatnio tata zrobił mi niesamowita niespodziankę. Mianowicie podczas mojej wyprawy na śląsk naprawił mi auto. I to nie tylko wymienił w końcu tą uszczelkę pod głowicą.

Renowacja felg i niespodzianka auta

renowacja felgZrobiona była renowacja felg w opoli i okolicy także. Zostało zrobione także malowanie proszkowe samochodu na kolor czerwony i piaskowanie zderzaków. Szczerze mówiąc tego się nie spodziewałam. Od jakiegoś czasu miałam nawet pomysł żeby sprzedać samochód. Co chwilę coś się w nim psuło. A jego naprawy kosztowały mnie mnóstwo pieniędzy. A tu taka niespodzianka. Tata zapłacił za wszystko. Musiało to wszystko naprawdę dużo kosztować i aż miałam wyrzuty sumienia, że tyle pieniędzy na mnie wydał. W końcu rodzicom też się jakoś specjalnie nie przelewało. Tata stwierdził, że już się coraz bardziej o mnie bał gdy jeździłam swoim samochodem. Dlatego naradzili się z mamą i postanowili zrobić tą naprawę. W warsztacie do którego tata pojechał pracował kuzyn mamy. I tym samym zapłacili dużo mniej. Tata chciał przede wszystkim zrobić tą uszczelkę pod głowicą. Bo jazda z taką usterką była po prostu niebezpieczna. Jednak po tym jak kuzyn mamy naliczył sporo zniżek i rabatów tata postanowił zrobić jeszcze kilka rzeczy. Byłam naprawdę szczęśliwa. Dawno nikt nie sprawił mi tyle radości. Szczęśliwa spakowałam swoje zakupy. I ruszyłam do domu rodziców bo nie mogłam się wprost doczekać jak wygląda teraz mój samochód.

Gdy dotarłam na miejsce nie mogłam wprost uwierzyć, że jest to to samo auto, które zostawiłam przed domem rodziców. Samochód miał nowy żywy kolor i cały wręcz lśnił.