Organizacja wycieczki szkolnej i czarter jachtów

Od lat pracuję jako nauczycielka w bardzo dobrej szkole średniej. Czasami pod koniec roku szkolnego zdarzają się różnego rodzaju wyjazdy. Teraz przyszła kolej na mnie i musiałam zorganizować coś odpowiedniego.

Czarter jachtów na Mazurach i inne atrakcje wycieczki

czarter jachtów na mazurachNa początku poruszyłam ten temat na wywiadówce i rodzice byli bardzo zainteresowani. Ostatnie tego typu wydarzenie miało miejsce rok temu. Pani od wychowania fizycznego zabrała drugie klasy na mazury. Tam mieszkaliśmy w pensjonacie i do naszej dyspozycji były różne atrakcje. Czarter jachtów mazury, kajaki, rowery wodne i altanki na grillowanie. Każdy był zadowolony. Oczywiście cena takiej wycieczki nie należała do tanich. Sam czarter był pewnego rodzaju ekskluzywną rozrywką. Tym razem musiałam przedstawić swoje propozycje. Moją pierwszą opcją był Kraków. To miejsce ma wspaniały stary rynek, który jest wpisany na światowa listę dziedzictwa UNESCO. Warto zobaczyć coś takiego. Również Zamek Królewski na Wawelu stanowił jedną z najlepszych atrakcji turystycznych i warto było to zobaczyć. Część moich uczniów nawet nie wiedziało co to sukiennice. Nocleg miał być w tanim hostelu na obrzeżach aby trochę przyciąć koszty. Również moją kolejną propozycją był Wrocław. To miasto również miało interesującą historię. Na dodatek znajdowało się tam wiele interesujących lokalizacji.

Słynne zoo przyciągało rzadkimi gatunkami zwierząt i można było spędzić miło czas. Stare miasto także było warte uwagi. Ostatecznie uczniowie pozostali przy Krakowie. Zależało im aby poznać lepiej byłą stolicę Polski.