wynajem hal namiotowych

Organizator imprezy wynajmuje hale namiotowe

Za miesiąc ma się odbyć impreza, której jestem organizatorem. Będzie to impreza sportowa i pojawi się wiele znanych osób. Mamy już wybraną lokalizację przed klubem sportowym, ale impreza ma się odbyć na świeżym powietrzu zgodnie z zaleceniami zarządu klubu.

Wynajem hal namiotowych to dobre rozwiązanie

wynajem hal namiotowychPod uwagę wziąłem tani wynajem hal namiotowych na różne uroczystości, ponieważ będzie to najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie na tę imprezę. W okolicy jest wypożyczalnia namiotów, z którą już wielokrotnie współpracowałem dlatego tym razem również się do nich zgłoszę. Muszę jeszcze zorganizować sponsorów oraz stoiska z napojami. Zamówimy jakiś catering, by było wygodniej no i przede wszystkim taniej. Miałem jeszcze trochę czasu a namioty zawsze rozstawiają pracownicy tej firmy, więc mogłem na chwilę obecną skupić się na innych obowiązkach. W międzyczasie zadzwonił do mnie prezes klubu i powiedział, że jego znajomy oferuje wynajem namiotów weselnych i zaoferował nam sporą zniżkę na wynajem namiotów i mam się bezpośrednio do niego zgłosić. W sumie jak mamy ponieść niższy koszt to trzeba z tego koniecznie skorzystać. Skontaktowałem się z tym kolesiem, do którego należy wypożyczalnia namiotów i powołałem się na prezesa klubu. Od razu wiedział o co chodzi i był wprowadzony w temat. Dostaniemy od niego cztery namioty, które idealnie nadają się na tę imprezę sportową i faktycznie koszt jest o wiele niższy. To dobra wypożyczalnia namiotów i na pewno w przyszłości również ją wezmę pod uwagę. Oszczędności są spore i można te środki zainwestować w jakieś gadżety czy upominki dla wszystkich naszych gości.

W zeszłym roku dawaliśmy po butelce dobrego wina dlatego teraz trzeba wymyślić coś innego. Prezes był bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy i z pełną parą rozpoczęły się przygotowania do imprezy.