woda alkaliczna

Oświadczyny z wodą alkaliczną

Świat to bardzo niebezpieczne i złośliwe miejsce. Kiedy człowiek ze wszystkich sił stara się, żeby coś mu się udało, to zawsze pojawi się pewien mały szczegół, szczególik wręczy, który wszystko popsuje i koncertowo zburzy szanse na sukces.

Woda alkaliczna jest zdrowa

woda alkalicznaZ moim lubym poznaliśmy się na wycieczce w góry. Nie byli z nas żadni himalaiści, ba, nawet nie taternicy, bo wybraliśmy się w Karkonosze, ale nie mieliśmy wielkich ambicji. Świetnie nam się rozmawiało na szlaku, potem okazało się, że mieszkamy w jednym mieście i tak zaczęła się nasza znajomość, która w efekcie doprowadziła nas na ślubny kobierzec. Ale zanim to nastało, wydarzyło się jeszcze wiele rzeczy. Mężczyźni mają mnóstwo różnych pomysłów na piękne i romantyczne oświadczyny. Ukrywanie pudełeczka w doniczce, pierścionek schowany w pucharku lodów, prośba o rękę ułożona z trasy biegu. Ma się ten rozmach. Mój ukochany postawił na klasykę ? przynajmniej takie było założenie. Romantycznie klęknięcie, wyciągnięte pudełko, we mnie serce najpierw trzepocze z radości, a potem ze strachu, bo coś się wali! Okazało się, że mój luby wszedł na jonizator wody, który wygrałam w konkursie. Oświadczyny zostały przyjęte, ale mój przyszły mąż zapowiedział, że jonizatory wody mają zakaz wstępu do domu. Nie zgodziłam się z tym, bo woda alkaliczna jest bardzo zdrowa i pozwala na wyeliminowanie takich chorób jak kamica nerkowa, tak przynajmniej czytałam.

Stanęło na tym, że jonizator wody stoi sobie w kąciku, a mój narzeczony, teraz już mąż, obrzuca go czasem nienawistnym spojrzeniem.