montaż anten satelitarnych

Otwieram firmę z montażem anten satelitarnych

Jestem Monika. Zdecydowałam się na otworzenie sklepu. Wynajęłam lokal na obrzeżach miasta. Zdecydowałam się na niego ze względu na niski czynsz. Niestety moje oszczędności, które przywiozłam z zagranicy nie są bardzo wysokie.

Montaż anten satelitarnych – dodatkowa usługa

montaż anten satelitarnychCzęść pieniędzy zainwestowałam w remont mojego mieszkania, które dostałam od babci. Druga część przeznaczyłam w mój interes. Zdecydowałam się na sklep komputerowy, tylko dlatego że mój narzeczony jest specjalista w tej branży. Wiedziałam, że mogę na niego liczyć. Poznaliśmy się za granicą i razem zdecydowaliśmy się wrócić. Główna przyczyna była tęsknota za rodziną i znajomymi. Jak się okazało Patryk także pochodzi z mojego miasta. Okazało się, że chodziliśmy nawet do jednej szkoły w miejscowości Koszalin. Nie kojarzymy się bo Patryk jest starszy ode mnie o dwa lata. Za granicą pracowałam w sklepie komputerowym więc wiem jak praca wygląda. Patryk pracował w serwisie. Serwis komputerowy był otwarty w weekendy a nawet w święta. My w naszym sklepie poza serwisem chcieliśmy wprowadzić pogotowie komputerowe. Uważamy, że często wiele osób ma problem z komputerem jak akurat sklep jest zamknięty lub w trakcie weekendów kiedy trwa sesja. Wielu studentów ma wówczas spory problem co robić bo akurat komputer zepsuł się na przykład w trakcie pisania pracy. Postanowiliśmy także zakupić monitoring. Montaż monitoringu to byłaby nasza dodatkowa usługa tak samo jak tani montaż anten satelitarnych w Koszalinie. Zrobiliśmy rozeznanie na rynku i uważamy, że te usługi nie mają zbyt dużej konkurencji i to byłaby dla nas szansa.

Patryk na wszystkich tych rzeczach się zna bo wykonywał je za granicą. Ja zajmowałabym się obsługą klientów. Umawianiem spotkań a także zamawiałabym towar do naszego sklepu. Już nie mogę się doczekać, jak zaczniemy.