koperty bąbelkowe

Pakowanie prezentów pod choinkę a koperty bąbelkowe

Każdy chyba uwielbia święta bożego narodzenia. Ja jestem ich miłośniczką. Zwłaszcza przygotowania świąteczne bardzo uwielbiam robić. Dlatego mój dom jest zawsze wspaniale przystrojony.

Koperty bąbelkowe świąteczne

koperty bąbelkoweAle nie o tym chciałam wam napisać, tylko o chwili kiedy trzeba zapakować prezenty pod choinkę. W tym roku kupiłam duże prezenty dla mojej rodziny i pomyślałam sobie, że zapakuje je w opakowania kartonowe i postawię je pod choinką. Wiecie wtedy choinka będzie wyglądać jak na filmach. Tam zawsze są położone pod nią prezenty zapakowane w opakowaniach prostokątnych lub kwadratowych. Ja się trochę postarałam i kupiłam kartony fasonowe, one są dość sztywne oraz nadają ładny kształt. Trudno się gniotą, jak będę chciał postawić jeden prezent na drugim. Część prezentów przyszło z zamówienia internetowego, więc musiałam je przepakować. Często używane są do ich pakowania  lub brzydkie kartony, które niestety nie można ponownie wykorzystać. Dobrze, że koperty foliowe nie są przez nich używane. Ale ja bardzo często z nich korzystam, jak wysyłam kartki to kupowałam takie doskonałej jakości koperty bąbelkowe kolorowe z rysunkami świątecznymi. Miło dostać taki list, oczywiście na wszystkim jest koperta. Do zapakowania mam małe i duże prezenty, wiec potrzebuję kartonów o różnej wielkości. Po złożeniu wszystkich kartonów, przychodzi czas by je ładnie zapakować w ozdobny papier, położyć też trzeba wstążeczki i przyda się na pewno kokarda. Na samym końcu zostanie mi tylko podpisanie tych prezentów, tak by każdy wiedział dla kogo jest.

Wszystko będę musiała robić jak nikogo nie będzie w domu, zwłaszcza chodzi mi o dzieci. To ma być niespodzianka. Już nie mogę się doczekać świąt. Kartony wcale nie są takie ciężkie, jak mi się wydawało, po zapakowaniu wszystkiego.