rękaw foliowy

Producent rękawów foliowych ? sposób na biznes

Przez wiele lat bardzo ciężko pracowałam inwestując w firmy, w których zarabiałam tylko najniższa krajową. Mimo to żyłam bardzo skromnie i dzięki temu zaoszczędziłam kilka tysięcy złotych.

Rękaw foliowy był mi znany

rękaw foliowy Chciałam, aby te pieniążki były przeznaczone albo na prawo jazdy, albo na rozwój firmy, ale wybrałam to drugie. Kiedy byłam gotowa na to aby rzucić pracę, w której wytwarzano nawozy aminokwasowe, mój znajomy zaproponował mi współprace. Niestety, nie chciałam z tego skorzystać, ponieważ zajmował się on sprzedażą materiałów genetycznych pochodzenia zwierzęcego. Nasienie buhaja było mi obce, a dodatkowo nie chciałam pracować w takich warunkach. Nie miałam też odpowiedniej wiedzy odnośnie genetyki, a kolega wiedział, co to jest krzyżowanie towarowe bydła. Nasienie buhajów także w jakimś stopniu mnie obrzydzało, a zatem postanowiłam zrezygnować z tej propozycji i w końcu otworzyć coś własnego. Postanowiłam zostać producentem rękawów foliowych. Mocny rękaw foliowy producent nie był mi obcy, ponieważ akcesoria te były stosowane w moim dawnym zakładzie pracy, dlatego też wiedziałam jak mam podejść do tego tematu. Przede wszystkim musiałam zrobić odpowiedni biznes plan, policzyć fundusze i znaleźć miejsce pracy. Mój tata udostępnił mi swój warsztat i tam postanowiłam produkować rękawy foliowe. Zakupiłam również specjalne maszyny oraz materiały. Najtrudniej było znaleźć klientów, ale postanowiłam zacząć dzwonić telefonicznie po rożnych osobach, które zajmują się rolnictwem. Na początku nie było łatwo, ponieważ ledwo starczało mi na wszystkie opłaty, ale po pewnym czasie klientów było coraz więcej, więc zaczęłam wychodzić na prostą. Dziś jestem bardzo zadowolona z mojej firmy.

Już wkrótce zatrudnię dodatkowych pracowników, którzy będą obsługiwać maszyny. Ja się zajmę pracą biurową oraz handlem. Ciesze się, że mi się udało rozwinąć moja firmę, ponieważ to było moim marzeniem.