biuro projektowe

Projekt garażu i współpraca z biurem projektowym

Rok temu postawiliśmy z męże dom poza miastem. Lokalizacja jest przepiękna. Mamy sporo zielonego terenu w około domu. Wrocław jest pięknym miastem ale doceniamy z mężem fakt, że możemy mieszkać na jego obrzeżach.

Biuro projektowe – zaczerpnij porady fachowców

biuro projektoweDo pracy mamy blisko więc nie musimy stać w korkach jak to było do tej pory. Jedynym minusem naszego nowego domu jest fakt, ze nie posiadamy garażu. Jakoś w trakcie projektowania domu nie byliśmy garażem zainteresowani. Stwierdziliśmy, ze to będzie zbędny wydatek. Chcieliśmy szybko postawić dom w miarę możliwości jak najtańszym kosztem. Ostatecznie stwierdziliśmy, że biuro projektów miało rację. Specjalistka, która przygotowywała dla nas projekt domu doradzała nam od razu zaprojektowanie garażu. Mogliśmy skorzystać z jej propozycji. Biuro architektoniczne twierdziło, że nie będzie problemu z dobudowaniem garażu. Mieliśmy się tylko zgłosić do biura projektowego, który za dodatkowa opłata wykona nam projekt. Rekomendowane przez wielu biuro projektowe z Wrocławia jest znane i doceniane przez klientów. Przygotowuje bardzo wiele zleceń dla różnych klientów. Projekty hoteli, które biuro projektów wykonywało znajdują się w różnych regionach naszego kraju. Biuro projektowe jest na rynku od wielu lat. Biuro projektów zatrudnia najlepszych specjalistów. My z mężem byliśmy zadowoleni z obsługi. Postanowiliśmy odezwać się do tej samej pani, która przygotowywała nam projekt domu. Jak kończyła nasze zlecenie mówiła że czeka na nią projektowanie biurowców w Poznaniu. Pani Mariola jak się okazało jest na zwolnieniu lekarski. Jest w ciąży i niedługo będzie rodzić.

Biuro projektowe zaproponowało nam innego pracownika, który także ma spore doświadczenie. Postanowiliśmy już zamówić projekt garażu na dwa samochody. Za dwa miesiące chcemy ruszyć z budową i przed kolejną zimą i będziemy mogli już parkować samochody w nowym i odpowiednio zaprojektowanym garażu.