druk folderów

Przedsiębiorca drukuje foldery reklamowe

Od zawsze jestem zaradny i samodzielny. Nawet swoje przedsiębiorstwo od początku prowadzę zupełnie sam. Ostatnio wdrożyłem mnóstwo nowych produktów, które chciałem wypromować.

Druk folderów w dużej ilości

druk folderówW Krakowie jest cała masa klientów, których na pewno zainteresuję. Jeżeli chodzi o reklamę dla mojej firmy, to zawsze wszystko robię sam. Nawet jest w mojej firmie taka mała drukarnia, w której mój pracownik wykonuje druk katalogów dla klientów. Kiedyś współpracowała ze mną drukarnia, która należy do mojego kumpla, ale ciągle wykonywali druk książek dla swojego klienta i mieli mało wolnych terminów. Ja to jestem taki, że jak coś sobie zaplanuję, to muszę to mieć od razu. Dlatego pojawiła się u mnie taka drukarnia i sami wszystko robimy. Ba, nawet sam projektuję katalogi czy foldery reklamowe. Zaoszczędziłem na tym naprawdę bardzo fajne pieniądze. Na nowe produkty postanowiłem zainwestować w foldery reklamowe. Zatrudnię chłopaka, który roznosi dla mnie ulotki i będzie rozdawał te foldery. Zaprojektowałem więc sam taki folder i przyznam, że jestem całkiem niezły. Zleciłem druk folderów w ilości dwóch tysięcy sztuk i mój pracownik od razu się tym zajął. Zadzwoniłem do chłopaka od ulotek, który jeszcze tego samego dnia przyjechał po foldery i zaczął je roznosić po Krakowie. Ma wyznaczone dzielnice, gdzie jest najwięcej firm i właśnie tam trafiają moje foldery reklamowe. Druk folderów wykonujemy zawsze na najlepszym papierze, ponieważ świadczy to również o jakości moich produktów, które oferuję.

Muszę wzbudzać zaufanie jako przedsiębiorca, dlatego również druk katalogów odbywa się przy użyciu najlepszego i mocnego papieru. Jestem zadowolony z siebie, że jestem taki zaradny. Od dziecka sobie radziłem i wiem, że zawsze już tak będzie. Cwany facet ze mnie.

Druk wykona firma Drukarnia Luxor z Krakowa, ulica Danusi Jurandówny 22