dobry fotograf

Przygotowania do ślubu czyli wybór dobrego fotografa

Im bliżej ślubu tym stres staje się większy, nie można jednak pozwolić by przejął nad nami kontrole, ponieważ to w sposób zdecydowany utrudni przygotowanie ślubu. Warto zatem zawczasu przygotować sobie listę i plan wraz z termiami kiedy, co i gdzie należy załatwić.

Dobry fotograf i długie terminy oczekiwania

dobry fotografCo zatem powinno znaleźć się na takiej liście? Wynajęcie sali i zespołu muzycznego czy tez DJ-a w zależności od upodobań to te elementy, którymi należy się zając najwcześniej, a co za tym idzie powinny one być na szczycie naszej listy. Następnie warto zarezerwować sobie czas na szukanie odpowiednich ubrań, zwłaszcza czasochłonne mogą okazać się poszukiwania sukni ślubnej. Następną pozycją na naszej liście powinien być dobry fotograf. Znalezienie fotografa może nie okazać się takie proste jak by się nam zdawała. Dobry fotograf ma zwykle dużo na przód po rezerwowane terminy więc warto zacząć w miarę szybko go szukać. Zwłaszcza jeśli w planach jest także wymagająca sesja zdjęciowa czy tez fotoreportaż z wesela. Na dalszym miejsc naszej listy powinien znaleźć się catering, zwłaszcza jeśli miejsce w którym urządzana jest uroczystość nie ma w swojej ofercie cateringu. W tym czasie warto także zacząć myśleć o torcie. Na dole naszej listy powinny znaleźć się takie spawy o załatwienia jak auto do ślubu o ile oczywiście mamy to w planach, znalezienie fryzjera, próbna fryzura ślubna, kosmetyczka i próbny makijaż a także próbna wiązanka ślubna. Na końcu warto także zadbać o dodatkowe atrakcje takie jak fotobudka, księga pamiątkowa itd. Warto w swoim harmonogramie uwzględnić fakt, że osom organizującym wesele w większych miastach jak Bydgoszcz, Toruń Warszawa, Kraków zwykle łatwiej jest załatwić wszystkie formalności bo i możliwości jest więcej, z racji tego, że więcej firm w takich miastach świadczy tego typu usługi, więc i łatwiej znaleźć wykonawce, który spełni nasze oczekiwania.

Konkretny harmonogram jest zawsze sprawą indywidualną i może się różnić od siebie, niemniej ową listę zawsze warto już na początku sobie przygotować i się jej w trakcie przygotowań do ślubu trzymać unikając tym samym przykrych niespodzianek.

Więcej na http://mojabudka.pl