kabina prysznicowa

Przygotowuję zamówienia na kabiny prysznicowe

Pracuję w sklepie już od kilku lat. Szef ostatnio mnie awansował i jestem kierownikiem zmiany. Poza obsługa klientów, którą wykonywałam do tej pory. Jestem obecnie odpowiedzialna za zamawianie towaru a także pilnuję żeby pracownicy dobrze wykonywali swoje obowiązki.

Kabiny prysznicowe, balustrady i drzwi – przygotowuję zamówienie

kabina prysznicowa

Sklep, w którym pracuje znajduje się w centrum miasta Wrocław. W naszym mieście jest wiele sklepów, które sprzedają drzwi szklane i inne materiały, które mamy w sprzedaży. Nie przeszkadza nam konkurencja. Jesteśmy doceniani przez klientów i to jest dla nas najważniejsze. Od wielu lat daliśmy się klientom poznać z dobrej strony. Zamawiamy najlepszy towar. Szklane balustrady, które mamy w sprzedaży uzyskały kilkanaście wyróżnień w różnych magazynach branżowych. Jakość produktów jest wysoka natomiast cena za materiały jest stosunkowo niska. Dzisiaj-przygotowuję moje pierwsze zamówienie. Ostatnio zamówienie robiłam z moim przełożonym, który sprawdzał czy wszystko robię prawidłowo. Okazało się, ze tak i dzisiaj mam zrobić wszystko sama. Trochę się stresuje ale podoba mi się ta niezależność. Solidnie wykonane kabiny prysznicowe na wymiar we Wrocławiu zamówiłam ostatecznie od tego samego producenta, z którym współpracujemy od lat. Mają najbardziej konkurencyjna cenę. Zmieniłam producenta na szklane balustrady. Zaproponował mi on znacznie niższą cenę. Materiały, które zostały wykorzystane do produkcji są takie same a cena dwa razy niższa. Producent jest coraz bardziej rozpoznawalny na naszym lokalnym rynku i postanowiłam dać mu szansę. Przełożonemu spodobał się ten pomysł. Drzwi szklane natomiast zamówiłam z tego samego miejsca co zawsze.

Towary mają przyjechać do nas już w piątek. Szklarz, który jest u nas zatrudniony będzie miał wiele nowych zleceń. W piątek sama przyjmę towar. Mam nadzieję, że dobrze wykonałam zamówienie i wszystkie towary, które przyjadą będą dobrej jakości.