Przygotowujemy oferty handlowe na wywóz i odbiór śmieci i gruzu

Koleżanka z którą pracuję w poinformowała mnie, że córka złapała grypę jelitową i musi zostać w domu. Ostatnio mamy sporo pracy bo właściciel negocjuje dużo kontraktów.

Odbiór śmieci dobrze zrobiony

odbiór śmieciPowiedziałam że zdrowie dziecka jest najważniejsze i żeby się nie martwiła. Ze wszystkim sobie poradzę. Właściciel przyniósł mi kilkanaście dokumentów do przejrzenia na już. Miałam posprawdzać czy oferty, które mają zostać wysłane do klientów są prawidłowe. Wywóz gruzu chcieliśmy zaoferować w dosyć niskiej cenie i zaproponowałam żeby ją trochę podnieść. Musimy wyjść na swoje a tka niska cena nie będzie dawała nam takiej możliwości. Odbiór gruzu był prawidłowo wypełnione. Taka oferta mogła śmiało trafić do klienta. Chcemy ją przedstawić firmie budowlanej, która buduje w okolicy market. Będzie musiała poszukać firmy, która zagwarantuje odbiór gruzu. My staramy się zdobyć tego klienta bo to będzie dla nas spore zlecenie, które zagwarantuje nam pracę na kilka miesięcy. Naszym klientom oferujemy także wywóz śmieci. Zabieramy je od klientów i przewozimy w specjalnych workach na wyznaczone wysypiska. Odbiór śmieci może być w naszym województwie lub na terenie całego kraj. Jesteśmy skłonni na dogadanie się z klientem. Chcemy zaspokajać wszystkie potrzeby naszych klientów. Rynek w tej branży jest dosyć szeroki. Wiele firm ma dużo niższe ceny za poszczególne usługi. Ostatnio znalazłam poremontowy odbiór w gazecie lokalnej pewnej firmy, która ma swoją siedzibę w miejscowości Kraków. Cena była bardzo niska., jak się okazało samochody nie posiadały odpowiednich certyfikatów.

Natomiast pracownicy nie byli prawidłowo przeszkolenie do wykonywania takiej pracy. Nasza firma może nie jest najtańsza ale klienci mają gwarancję, ze każde zlecenie jest profesjonalnie wykonane.

Odbiór wykona firma Gruz-odpady.pl z Krakowa, ul. Bazarowa 12