etykiety foliowe

Rozliczenia księgowe z etykiet

Do księgowości zostało zatrudnionych kilka osób do pomocy, ponieważ osoby, które były dotychczas miały zbyt wiele obowiązków, żeby móc się zajmować wszystkim. Ja trafiłam do działu księgowego podczas rekrutacji wewnętrznej. Sprawdziłam się i uznano, że warto dać mi szansę. Od tamtego czasu upłynęło sporo czasu a ja radzę sobie doskonale.

Etykiety foliowe i inne rodzaje etykiet

etykiety foliowePoza rozliczeniami zamawiam również druk kodów od kontrahenta. Za kody kreskowe płacimy zawsze ustaloną i stałą cenę oraz otrzymujemy odroczoną fakturę. Rozliczam faktury za etykiety logistyczne, które zamawiane są często, ponieważ odbywa się u nas bardzo duża wysyłka. Raz w miesiącu dostaję fakturę zbiorczą na etykiety usuwalne oraz wszystkie zamówione solidne etykiety foliowe i rozliczam wszystko za jednym razem. Odpowiadam także za segregowanie wszystkich faktur. Te, które są zapłacone trafiają do naszego działu archiwum i są tam przetrzymywane w segregatorach. Otrzymuję także z działu magazynu kody kreskowe z każdej wysyłki, na podstawie których drukuję paragony, które są dołączane do każdego zamówienia. Wszystkie dane w systemie muszą się zgadzać. To jest cały zakres obowiązków jaki posiadam, ale mam sporo zajęcia przy tym przy tym wszystkim. Jeżeli jakieś etykiety logistyczne są błędne to wtedy mam sporo pracy do wykonania. Muszę wszystkie etykiety logistyczne dokładnie sprawdzić i porównać je z wysyłką, która miała miejsce danego dnia.

Takie sytuacje nie zdarzają się często, ale muszę mieć przez cały czas wszystko pod kontrolą. Wcześniej pracowałam w sprzedaży i nie wiedziałam do końca jak przebiega później proces wysyłki. Od kiedy pracuję w księgowości to doskonale wiem ile jest przy tym pracy. Dlatego zawsze dbam o to, aby wszystko przebiegało bez jakichkolwiek pomyłek czy niedopatrzeń.