Sprzedaję w sklepie małą architekturę miejską

Pracuję w sklepie budowlanym, ale nietypowym. Zazwyczaj w takim sklepie można spotkać wiele sprzętów budowlanych, różnorakie materiały, czy drobne dodatki i akcesoria. Mój sklep jest specyficzny i sprzedaje jedynie wyroby betonowe.

Jaką małą architekturę miejską sprzedaję?

mała architektura miejskaJest to dosyć wąska specjalizacja, choć nie tak zła jakby się wydawało. Z betonu można teraz wykonywać wiele różnych rzeczy. Znana jest przede wszystkim mała architektura miejska, gdzie to mamy ławki betonowe, betonowe stoliki, betonowe kosze na śmieci. Ławka parkowa jest albo z betonu, albo z metalu, przynajmniej najczęściej. Jednak nie tylko takie duże rzeczy do przestrzeni miejskiej sprzedajemy. Klienci coraz częściej nas dopytują o płyty z betonu architektonicznego. Jest to nowość na rynku, a teraz stał się on popularny, nie tylko do wnętrz w stylu loft, ale także do innych. Pojawiają się również dodatki do wnętrz z betonu, takie jak nowoczesne donice betonowe czy nawet meble z betonu. Te ostatnie się akurat u nas nie przyjęły, nawet jakby były wyłożone najbardziej miękkimi poduszkami. To nam akurat nie przeszkadza, bo po pierwszej partii szybko z nich zrezygnowaliśmy, wzięliśmy tylko jakieś dwa fotele na próbę, żeby zobaczyć czy wzbudzą one zainteresowanie wśród klientów, ale do dzisiaj stoją nieruszone. Jak już ktoś je komentuje to raczej w sposób negatywny, jako coś paskudnego i mało przyjemnego. Mi one też nie za bardzo przypadły go gustu.

Płyty z betonu architektonicznego jeszcze dobrze wyglądają, jeśli się wie jak je wykorzystać i z czym zestawić, również nowoczesne donice betonowe w kolorze są ładne. Meble jednak mnie nie przekonują.