stoiska targowe

Stoiska targowe dla firm i inne pomysły

Moja firma prężnie się rozwija i niedawno po raz pierwszy byliśmy na targach branżowych. Podobało mi się tam bardzo, więc na pewno wrócimy.

Stoiska targowe nie zawsze skuteczne

stoiska targoweWiedziałam jednak na pewno, że trzeba będzie jakoś przyciągnąć do nas potencjalnych klientów, a nie tylko stać z założonymi rękami. Nasze stanowisko targowe, które zakupiliśmy nie było może nadzwyczajnej klasy, ale w zupełności nam wystarczało. Wiedziałam, że sukces nie zależy tylko od jego wyglądu. Musiałam wymyślić coś dobrego, aby po prostu ludzie zechcieli się u nas dłużej zatrzymać. Pomyślałam, że zajmę się tym, aby u nas było dużo różnych, śmiesznych gadżetów, które będziemy rozdawać, ale nie tak po prostu, tylko na przykład jako nagrodę za prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe. To lepsze niż wręczanie gadżetów przypadkowym osobom. Te, które mijają stoiska targowe jedynie w poszukiwaniu takich właśnie gadżetów mnie nie interesowali. Oni w żaden sposób nie poprawią sytuacji przedsiębiorstwa. Profesjonalne systemy wystawiennicze mogą przyciągnąć wiele osób, ale tylko część będzie zainteresowana usługami, które się na stanowisku oferuje. Właśnie o tych ludzi trzeba dbać i ich do siebie zapraszać. Dobrze jest tak właśnie ich ośmielić za pomocą jakiegoś konkursu z drobnymi nagrodami. Tak właśnie planowałam zrobić i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Udało się zainteresować sporo osób i wiele z nich zostało, aby zapytać się szczegółowo o naszą ofertę.

Kilka już się odezwało, że chciałoby skorzystać z naszych usług. Efekt więc nawet pozytywnie mnie zaskoczył. Następnym razem wymyślę coś jeszcze lepszego.