trener osobisty

Szkolenie na trenera osobistego

Nazywam się Włodzimierz i mam dwadzieścia cztery lata. Jakiś czas temu zakończyłem naukę na studiach, na wydziale wychowania fizycznego w Warszawie. Nie chciałem pracować w szkole jako nauczyciel, dlatego postanowiłem znaleźć jakieś lepsze rozwiązanie dla siebie.

Trener osobisty w Warszawie to dobry pomysł

trener osobistyChciałbym bardzo pracować jako trener personalny, jednak nie posiadam odpowiedniego szkolenia w tym kierunku. Uznałem zatem, że zrobię taki kurs, dzięki któremu będę mógł otworzyć własną firmę i świadczyć usługi jako trener osobisty w warszawie. Znalazłem wiele różnych firm, które oferują takie szkolenia i zapisałem się do jednej z warszawskich, która oferuje szybki i skuteczny kurs. Moje szkolenie miało zacząć się od poniedziałku. Na pewno przeprowadzę na szkoleniu trening personalny jak już zostanę przygotowany. Będzie to elementem zaliczenia takiego kursu. Wiem, że sobie poradzę, ponieważ jestem sprawny fizycznie, szybko się uczę i jestem podatny na sugestie. Wiem, że dzięki temu szkoleniu zdobędę odpowiednie papiery, dzięki którym rozpocznę swoją przygodę jako trener personalny. Zamierzam właśnie w ten sposób pokierować swoją karierą. Wiem, że trener personalny to bardzo dobre zajęcie a w Warszawie jest mnóstwo ludzi, których interesuje trening personalny. Początkowo chciałem założyć własną siłownie z salą do spinningu, ale uznałem, że nie mam aż tylu środków do zainwestowania. Trening personalny jest idealnym rozwiązaniem dla mnie. Po szkoleniu od razu zacznę działać. Będę posiadał papiery potwierdzające moje kwalifikacje, więc na pewno zyskam wielu klientów.

Jako trener personalny będę również ustalał odpowiednie diety dla swoich klientów, które będą połączone z ćwiczeniami. Każdy mój trening personalny będzie dokładnie rozplanowany i dostosowany do potrzeb klienta.