citroen części

Tata chce zmienić auto z citroena na inne

Mój tata zdecydował się na wymianę auta do te pory samochód, który jeździliśmy był w naszej rodzinie od lat. Od kiedy byłam mała mieliśmy citroena.

Części do citroena sprawowały się dobrze

citroen częściTanie części do citroena sprawował się dobrze tata jednak stwierdził, że już czas na nowsze i lepsze auto. Miał odłożoną sporą sumę pieniędzy na ten cel. zależało mu żeby kupić samochód oszczędny i dobrze wyposażony. Tacie nie zależało na zbędnych bajerach. Miał określone rzeczy, które go interesowały i pod tym kątem szukał samochodu w internecie na różnych portalach. Spodobały mu się samochodu reno. Auta te można było kupić w naprawdę dobrych cenach. Tata nawet nie sądził, że tak dobre roczniki mogą tak mało kosztować. Samochody renault były dobrze wyposażone. Jeden model, który bardzo się spodobał bł nawet do obejrzenia w naszym mieście. Tata zadzwonił do właściciela i umówił się z nim na spotkanie. Właściciel mógł pokazać auto dzisiaj o godzinie osiemnastej. Jest lato więc tata się zgodził. Będzie jeszcze jasno i będzie mógł auto dokładnie obejrzeć. Tata jest doświadczony w tej branży dlatego nie kupi kota w worku części do samochodów renault są anie i dostępne. Mechanicy, którzy zajmują się autami dobrze znają się na ich naprawie. Renault jest bardzo modny i wiele osób posiada taki samochód. Tata pojechał na spotkanie. Samochód bardzo ładnie się prezentował. Był zadbany i nie posiadał żadnych uszkodzeń. Renault był w w rodzinie sprzedawcy od sześciu lat. Obecny właściciel zakupił reno z salonu. Auto było serwisowane a wszystkie naprawy były wykonywane na czas. Tata postanowił podjechać na stację diagnostyczną.

Specjaliści potwierdzili, z e renault jest zadbany i na ranie nie wymaga żadnych napraw. Tata zdecydował się na zakup i umówił się z właściciele na dzień jutrzejszy na podpisanie umowy i przekazanie pieniędzy.