Trwałe i modne pomadki

Od kilku lat w makijażu główne skrzypce grają usta. Niezwykle modnym stało się delikatne podkreślenie oczu za pomocą sztucznych rzęs i jednego cienia, oraz zastosowanie mocnego akcentu na usta. Modny i przede wszystkim trwały makijaż ust mogą zapewnić nam dobrej jakości pomadki.

Trwałe pomadki Millebaci

pomadka millebaciOdkąd makijaż z mocnym podkreśleniem ust stał się modny, z początku nie byłam tym faktem jakoś szczególnie uradowana. Powód był bardzo prosty – posiadam wąskie usta, które po podkreśleniu stają się jeszcze mniejsze. Moje usta posiadają ładny kształt i są pełne, lecz właśnie ze względu na to, jak bardzo są wąskie pomalowanie ich sprawia, że optycznie wyglądają, jak u małego dziecka lub lalki. Jednakże wraz z modą na mocno pomalowane usta pojawiły się również nowe produkty do ust, jak na przykład matowe pomadki. Wówczas zauważyłam, że wiele dziewcząt za ich pomocą powiększa swoje usta, więc i ja zaczęłam eksperymentować. Nie wychodziło mi to jednak zbyt dobrze. Pomadki rolowały się i często podkreślały to, co miały za zadanie ukryć. Dopiero, kiedy w ręce wpadła mi pomadka Millebaci z firmy Nouba zmieniłam swoje zdanie na ich temat. Kremowa i przyjemna konsystencja nie podkreślała suchych skórek, co jest rzadko spotykane nawet w dobrych jakościowo pomadkach. Kolejnym plusem okazała się wysoka pigmentacja sprawiająca, że już po nałożeniu jednej warstwy pomadki nie było widać gdzie tak naprawdę kończą się moje usta. Trwałość również uważam za ogromny plus ponieważ produkt nie ścierał się bez względu na to czy jadłam, piłam, czy też przecierałam usta serwetką.

Po mojej przygodzie z trefnymi pomadkami wiem, że nie należy się szybko zniechęcać ponieważ prawdopodobnie trafiłyśmy po prostu na marnej jakości produkt. Chcąc zatem eksperymentować z makijażem, ale jednocześnie nie mając doświadczenia zawsze warto stawiać na dobrej jakości kosmetyki ułatwiające nam naukę i aplikację.