Udział w naukowej konferencji

W ostatnim czasie mój przyjaciel Piotr pracował nad nowym lekiem, który miał zamiar wprowadzić na rynek. W świecie medycyny miał to być przełom i dlatego mocno mu kibicowałem, ponieważ chciałem, żeby to się udało. Cierpliwie czekałem na efekty i często dzwoniłem do Piotra.

Wielu uczestników na zorganizowanej konferencji

konferencje trójmiastoPiotr sam się ze mną skontaktował z informacją, że mu się udało. Planował zorganizować konferencję gdzieś w Trójmieście i chciał, żebym wziął w niej udział. Ucieszyłem się i oczywiście od razu potwierdziłem swoją obecność. Często brałem udział w takich wydarzeniach i ceniłem wszystkie medyczne konferencje Trójmiasto idealnie się nadawało, ponieważ tam do wynajęcia były najlepsze sale konferencyjne i nie dziwiło mnie, że Piotr właśnie to miejsce wybrał. Otrzymałem oficjalne zaproszenie na tę konferencję za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pojechałem tam bardzo zaintrygowany, bo nie mogłem doczekać się aż poznam informacje na temat tego nowego leku. Na konferencję przybyło mnóstwo uczestników i nie byli to tylko lekarze. Pojawili się również przedstawiciele firm farmaceutycznych czy dziennikarze i naukowcy. Piotr samodzielnie poprowadził tę konferencję i doskonale sobie poradził, więc byłem z niego dumny. Byłem na wielu konferencjach, jednak mój przyjaciel brał w tym wydarzeniu udział po raz pierwszy w życiu i na dodatek prowadził konferencję. Zadbał o każdy szczegół i wyszło to bardzo profesjonalnie. Lek na wejść na rynek pod koniec października.

Z Piotrem spotkałem się po konferencji i jeszcze na spokojnie porozmawialiśmy. Byłem z niego dumny, co wielokrotnie podkreśliłem. Lek, który stworzył Piotr miał pomóc wielu ludziom, dla których była to ogromna szansa na normalne funkcjonowanie w społeczeństwie.