Wstawienie drewnianych regałów w bibliotece

 

Od kiedy to ja zarządzałam biblioteką, to wprowadziłam wiele korzystnych zmian. Wszystkie dane mieściły się w komputerze, przez co o wiele łatwiej było pracować. W bibliotece było mnóstwo pozycji i jednym kliknięciem byłam w stanie sprawdzić dostępność każdej książki.

Biblioteka z solidnymi regałami z drewna

regały PoznańWystrój w bibliotece był zbyt surowy i bardziej przypominał mi magazyn, co również postanowiłam zmienić. Musiałam zacząć od regałów, które koniecznie musiały być drewniane tak jak stoły. Dzięki temu w bibliotece będzie panowała przyjemniejsza atmosfera. Wszystkim postanowiłam samodzielnie się zająć i zamówić właściwe regały Poznań był moim miastem rodzinnym, które doskonale znałam. Dzięki temu właśnie wiedziałam doskonale, do kogo zgłosić się po drewniane regały. Od razu zadzwoniłam do sklepu, żeby upewnić się, czy potrzebna mi ilość regałów dostępna jest od ręki. Kiedy dostałam potwierdzenie, to od razu je zamówiłam. O pomoc poprosiłam szwagra, który znał się na montażu regałów i na dodatek dysponował dużym samochodem, którym mógł przewieść regały do biblioteki. Stare, metalowe regały miał zabrać i to mi odpowiadało, gdyż nie były mi do niczego potrzebne. Regały zostały ustawione w weekend, ponieważ w tym czasie biblioteka była nieczynna i zmiany możliwe były do wprowadzenia bez żadnych utrudnień. Wszystko poszło sprawnie a biblioteka w końcu wyglądała tak, jak powinna. Byłam zadowolona z tych zmian, bo były bardzo korzystne. Wystarczyło wstawić drewniane regały.

Wszyscy, którzy odwiedzali bibliotekę od razu reagowali na zmiany. Oczywiście każdy też potwierdził, że zmiany wyszły na dobre. W bibliotece też pachniało drewnem i było przytulniej. W takich warunkach mogłabym pracować nawet po dwanaście godzin dziennie.