panele podłogowe

Wycieczka do stolicy Podlasia i panele podłogowe

Bardzo lubię jeździć na wycieczki. Najbardziej jednak uwielbiam zwiedzać najpiękniejsze zakątki naszego kraju. Do tej pory zwiedziłam już prawie wszystkie większe miasta. Teraz pozostały mi małe miasta i miasteczka.

Białostockie panele podłogowe kupione po drodze

panele podłogoweChociaż ostatnio stwierdziłam, że jest jeszcze jedno miasto, w którym nie byłam. Chyba musiałam o nim zapomnieć. Miastem tym jest Białystok – stolica Podlasia. Dlatego żeby nadrobić zaległości wybrałam się do Białegostoku w miniony weekend. Muszę przyznać, że jest to bardzo ładne miasto. Wiele w nim zadbanych i ślicznie zrobionych parków. Sam rynek białostocki ma niesamowity urok. Można się w nim zakochać. Kiedy tak zwiedzałam to miasto przechodziłam obok sklepu z artykułami do wykończenia i wyposażenia wnętrz. Były w nim parapety jakich nigdzie nigdy nie widziałam. A, że akurat za miesiąc mamy rozpoczynać remont domu zapragnęłam je mieć. Mój mąż również podzielał mój zachwyt. Dlatego umówiliśmy się z właścicielem, że je u niego zamówimy kiedy tylko poznamy dokładne wymiary. Jednak nie stanęło tylko na parapetach. Mój mąż wypatrzył idealne dla nas panele podłogowe-białystok. Do tego doszły kafelki do łazienki i kuchni. Właściciel sklepu stwierdził, że jeszcze nigdy nie miał takich klientów i naliczy nam specjalny rabat. Po wyborze wszystkich materiałów wybraliśmy się na dalsze zwiedzanie.

Śmialiśmy się też, że Białystok będzie miastem, które w jakiś sposób będzie nam towarzyszyło w naszym domu. Będzie to poniekąd pamiątka z tego właśnie miejsca. Jestem bardzo z tego powodu zadowolona