Zaawansowany Trans Arctica

Gdy szukamy dobrego roweru trekkingowego, zapewne wcześniej, lub później, trafimy na ofertę firmy Kross. Nie ma w tym przypadku, ponieważ jej oferta jest zawsze skrojona na miarę oczekiwań klienta. W segmencie rowerowych trekkingowych, warta polecenia jest seria Trans. 

Odporny i solidny Trans Arctica od Krossa 

kross trans arcticaTen model to jeden z najnowszych przedstawicieli rowerów trekkingowych od Krossa. W Trans Arctica, firma postawiła na komfort i najlepszy osprzęt od znanego, japońskiego producenta. Jednak tonie wszystko ponieważ znajdziemy w tym modelu również aluminiową ramę oraz bardzo dobrej jakości napęd. Jednak po kolei. Rama jest wyprofilowana oraz znajdziemy tu wewnętrznie prowadzone przewody, dzięki czemu konserwowanie oraz czyszczenie roweru, jest dużo łatwiejsze. Optymalne dla tego modelu, dwudziesto ośmio calowe koła zapewnią nam minimalne opory toczenia oraz przyczepność na najwyższym poziomie. Warto też wspomnieć o amortyzatorze z blokadą, dzięki czemu pokonywanie ciężkich tras, jak i ścieżek rowerowych jest znacznie prostsze. Kross Trans Arctica to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla amatorów dalekich wypraw rowerowych, ale również dla tych, którzy chcą mieć komfortowy jednoślad na co dzień. Warto też wspomnieć, że na Trans Arctica, Kross daje pięcioletnią gwarancję, co wcale nie jest tradycją u konkurencyjnych firm. Zatem oznacza to, że traktują swoje rowery bardzo poważnie i są ich pewni, co zresztą udowadniane jest w różnego rodzaju testach konsumenckich. 

Znaleźć dobry rower trekkingowy nie jest łatwo, ale kiedy natrafimy na ofertę firmy Kross, możemy być pewni, że na pewno nas ona przyciągnie na dłużej. Niewiele osób się orientuje, ale to polska firma, jednak jakość tych jednośladów i design, często wprowadza klientów w błąd.