oprawa najazdowa

Zachwycająca restauracja – ładna oprawa najazdowa

Prowadzę restaurację połączoną z hotelem na obrzeżach Krakowa. Turystów w sezonie jest wielu- mamy po prostu doskonałą lokalizację i jeszcze lepszych kucharzy.

Ładna oprawa najazdowa przykuwa uwagę

oprawa najazdowaCieszymy się dużą popularnością. Jednak tym, co klienci najbardziej chwalą jest niepowtarzalny wystrój, który na długo zapada w pamięć, powoduje, że ludzie chcą do nas wracać. Popularność zapewnił nam pewien krakowski producent oświetlenia, który jest jednocześnie artystą w swoim fachu. Oprawa oświetleniowa mojego obiektu dosłownie zapiera dech w piersiach. Niezwykle ładna oprawa najazdowa rozświetla roślinność ogrodu, jednak prawdziwie magiczną aurę twory kostka brukowa led. Ośmielę się nazwać ją bezkonkurencyjnym hitem w dziedzinie aranżacji ogrodów. Nie przyciąga wzroku w ciągu dnia elegancko komponując się z otoczeniem, za to w nocy nadaje okolicy niepowtarzalny blask. Dzieci uwielbiają biegać po wyznaczonych kolorowymi światełkami alejkach, starsi dostrzegają w barwnej poświacie coś romantycznego, co skłania ich do chwili zadumy, czy nieco bardziej wylewnego okazywania wzajemnych uczuć. Atutem naszej restauracji jest także bardzo szeroki wybór dań mięsnych i mącznych, w większości kuchni staropolskiej, oraz własna winnica. Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia, aby każdy gość czuł się w naszych progach komfortowo.

Niezwykła aura w połączeniu ze znakomitą kuchnią, utalentowanym zespołem muzycznym oraz przystępnymi cenami i perfekcyjną obsługą hotelową sprawia, że jesteśmy bardzo wysoko oceniani przez prawie wszystkich naszych gości.