pompy do wody

Zapach wsi i pompy do wody

Kupiliśmy ostatnio domek pod miastem. Niestety trochę na podwórku śmierdziało i trzeba było zamówić pompy zatapialne, aby pozbyć się brzydkiego odoru. Zepsuły nam się hydrofory i musieliśmy kupić nowe.

Gdańskie pompy do wody były ciekawe

pompy do wodyJeżeli stawiać na dobre zakupy, Gdynia oferuje wiele ciekawych sklepów budowlanych, gdzie można się w nie zaopatrzyć. Trafiliśmy na ciekawe pompy do wody gdańsk, i postanowiliśmy kupić jedną, żeby była tak na w razie czego. Musieliśmy jeszcze zrobić parę zakupów do domu, kupiliśmy nowe firanki i zasłony i parę dywaników do domu. Poznaliśmy już naszych sąsiadów. Głównie są to starsi ludzie, nie ma nikogo młodego z kim można byłoby gdzieś się wybrać. Babcia sąsiadka jest strasznie wścibska, i tylko widać jak zasłonka w jej oknie się porusza kiedy wychodzimy na dwór. To śmiesznie wygląda, taki wiejski monitoring, no ale co zrobić. Niech sobie ma kobieta rozrywkę. Ostatnio jej kot przeszedł do nas przez płot i musieliśmy jej go zanieść. Strasznie mnie podrapał ten mały potworek. Dzięki naszym odwiedzinom sąsiadka trochę się uspokoiła i nie śledzi nas już przez cały dzień. Chyba zrozumiała, że nie jesteśmy żadnymi dziwakami, skoro przynieśliśmy jej najcenniejszego przyjaciela. Kot patrzy na mnie swoimi ślepiami gdy wychodzę. Chyba ma ochotę znów mnie podrapać. Niedługo kupimy jakiegoś psa i nie będzie już mógł przechodzić do nas na podwórko.

Pies go przegna od razu. No chyba, że się z nim zaprzyjaźni, wtedy będziemy mieć mały problem. No ale i tak, jakoś sobie poradzimy. Z sąsiadami trzeba przecież żyć w zgodzie.