gabinet kosmetyczny

Zapisuję chłopaka do nowoczesnego gabinetu kosmetycznego

Niektórych pewnie zdziwi fakt, który ostatnio uczyniłam. Zapisałam mojego chłopaka do kosmetyczki. Spytacie dlaczego? Od zawsze miał trądzik, i gdy już udało mu się go wyleczyć, to zostały mu paskudne blizny, które szpeciły mu twarz i czuł się bardzo źle sam ze sobą.

Gabinet kosmetyczny na obrzeżach miasta

gabinet kosmetyczny Przeczytałam, że mikrodermabrazja pomaga na ten problem, bo niweluje przebarwienia i blizny. Namówiłam go więc, aby chociaż spróbować, bo nic nam nie szkodziło. Znaleźliśmy przez internet jakiś nowoczesny gabinet kosmetyczny-szczecin, położony nie w samym mieście, ale tak bardziej na obrzeżach, żeby nie spotkał nikogo znajomego. Wiecie jak to jest, ktoś zobaczy, i zaraz się będzie z niego wyśmiewał, że taki laluś. Dlatego salon kosmetyczny musiał być w miejscu mniej obleganym, nie mógł być to Szczecin w centrum. Udało się i już w następnym tygodniu pojechałam razem z nim, by dodać mu otuchy. Mnie przy okazji czekała depilacja laserowa, żeby nie marnować czasu i przy okazji też zrobić coś dobrego dla siebie. Kogo nie denerwuje owłosienie, i podrażnione nogi. Chyba wszyscy tego nie lubią. Dlatego nie mogłam się doczekać, aż depilacja mi na to zaradzi. Mój chłopak był lekko zestresowany, bo czuł się niekomfortowo, pierwszy raz u kosmetyczki, i jeszcze obnażał się ze swoimi problemami i kompleksami w postaci blizn. Pani kosmetyczka uspokajała go, że widziała nawet i gorsze ślady i potrafiła sobie z nimi poradzić. Mówiła też, że nie ma się co wstydzić, bardzo dobrze, że dba o siebie, i niedługo już będzie po wszystkim. Ja miałam swój zabieg, on swój, i jakoś tak skończyliśmy w tym samym czasie. Jak stamtąd wyszedł, to widać było ulgę na jego twarzy.

Powiedział, że wcale nie było tak źle jak myślał, i dziękuje mi, bo teraz będzie się lepiej czuł sam ze sobą. Za jakiś czas wyciągnę go znowu, aby się oswajał i nie bał kosmetyczek.