zespo?ł na wesele

Znajomy opowiada mi o swoim zespole na wesele

Kiedy wyjechałem do Wrocławia to podjąłem zatrudnienie w firmie telemarketingowej. Poznałem tam wielu ciekawych ludzi. Był tam między innymi Robert, który wcześniej mieszkał w Opolu, ale przeprowadził się do Wrocławia, ponieważ poznał tu fajną dziewczynę.

Zespół na wesele jest znany

zespo?ł na wesele Robert ma swój zespół muzyczny i pracuje u nas dorywczo, bo głównie zarabia grając na weselach w całym województwie. Jego godne polecenia zespo?ł na wesele z Wrocławia jest podobno znany i ceniony, bo Robert często mi opowiada, że dostaje dużo ofert na granie. Z Robertem się nawet zaprzyjaźniłem i dużo rozmawiamy. Opowiada mi jaki skład ma jego zespół na wesele i często mówi jak przebiegała taka impreza. Oni tylko grają i nie prowadzą takiej imprezy. Ich zespół muzyczny oferuje tylko repertuar, który jak opowiada Robert zawsze wybiera tylko klient. Oczywiście jego zespół na wesele ma również swoje propozycje, ale kierowane są one dla znajomych. Do Roberta w sumie wszyscy jego znajomi w tej sprawie się odzywają. Nawet u nas w pracy ludzie wiedzą, że Robert ma zespół na wesele i nie raz pytają go o koszty czy warunki współpracy. Dla mnie to trudne zajęcie, bo nie mam w ogóle talentu do muzyki i doceniam do co robi Robert. Taki zespół muzyczny, by założyć, to trzeba mieć odpowiedni talent no i oczywiście niezbędny sprzęt. Robert planuje swój zespół muzyczny zgłosić do jakiegoś konkursu muzycznego, który ma się odbyć we Wrocławiu i liczy, że dzięki temu udziałowi będzie o nim głośniej. Roberta zespół muzyczny jest świetny, nie raz słyszałem jak grają a Robert jest idealnym liderem. Zawsze zorganizuje jakąś imprezę, na której jego zespół muzyczny może się zaprezentować.

Cieszę się, że go poznałem, bo to naprawdę świetny i bardzo utalentowany chłopak. Może i u mnie w przyszłości zagra na weselu? Kto wie.