Znalazłam odpowiednią osobę do fotografii ślubnej

Moja najlepsza przyjaciółka brała ślub. Ja miałam zostać świadkiem na tej uroczystości. Byłam podekscytowana. Pomagałam jej w wielu aspektach. Na początku musiałyśmy wybrać odpowiednią suknię oraz restaurację. Kapelą zajął się jej przyszły mąż.

Fotografia ślubna była pamiątką z uroczystości

fotografia ślubnaOkazało się, że zapomniałyśmy o jednej ważnej sprawie. Była nią pamiątkowa fotografia ślubna. W natłoku zajęć zupełnie wyleciało nam to z głowy. Przy organizacji tak wielkiego wydarzenia nie jest trudno uniknąć pomyłki. Musieliśmy w jak najszybszym czasie odnaleźć odpowiednią osobę. W internecie nie było żadnych atrakcyjnych ogłoszeń. Poprosiłam o pomoc swoją mamę. Ona popytała swoich koleżanek w pracy. Jedna z nich powiedziała, że doskonały fotograf ślubny znajduje się w Bydgoszczy. Szybko pojechałam w wyznaczone miejsce. Po obejrzeniu kilku przykładowych prac, przyjaciółka zdecydowała się na jego usługi. Byłam zadowolona. Umówiła się z nim na sesję w plenerze oraz na robienie zdjęć podczas przyjęcia. To było dla wszystkich bardzo ważne. Warto było upamiętnić takie chwile w życiu każdego człowieka. Ostatecznie wszystko przebiegło zgodnie planem. Ostatni goście opuścili salę o szóstej nad ranem. Każdy był zadowolony. Muzycy również bardzo dobrze grali. Ja najbardziej czekałam na zdjęcia ślubne. Wiedziałam, że byłam na kilku z nich. Pewnego dnia odwiedziła mnie przyjaciółka z grubą kopertą. Dostałam w niej fotografię z całego wesela. Także powiedziała mi, że wkrótce obejrzymy film. Byłam podekscytowana. To zawsze mnie cieszyło.

Na dodatek bardzo korzystnie wyszłam na ujęciach. Moja suknia dobrze odegrała swoją rolę. Profesjonalna fryzura oraz makijaż były w tamtym momencie bardzo dla mnie istotne. Wyglądałam idealnie. Wszystko było dopracowane w każdym calu.